Oferta »

Ogrody zimowe

Profesjonalnie zaprojektowany i wykonany ogród zimowy z wiedzą o sposobach wentylacji, szkleniu czy ogrzewaniu, jest znakomitym miejscem wypoczynku i reprezentacyjną przestrzenią domu, pozwala na bezpośredni kontakt z przyrodą przez cały rok. Różnorodność konstrukcji i bogactwo wyposażenia dodatkowego dają szansę dopasowania gotowego produktu do indywidualnych oczekiwań, osobistego gustu i stylu Klienta. Ogród zimowy Budomex to nowoczesne oblicze budynku, miejsce integracji domu z jego naturalnym otoczeniem, wyższa jakość życia i komfort na który stać naszych Klientów.

 

 

 

Konstrukcja:
system 3-y komorowych kształtowników aluminiowych z możliwością łączenia z systemami okiennymi i drzwiowymi z PCW , aluminium i drewna, rynna statyczna z nośnością do 5 m pomiędzy słupami, elementy nośne (krokwie) do 6 m głębokości bez podparcia, pochylenie dachu do 45o, zakres szklenia od 20 do 40 mm.

 

Wyposażenie:
szklenie wszystkimi dostępnymi na rynku zestawami szyb termoizolacyjnych i specjalnych, okna i drzwi z wszystkimi dostępnymi na rynku funkcjami użytkowymi.

 

Kolory:
bogata kolorystyka według palety RAL

 

Wyposażenie dodatkowe:
otwieracze z poziomu podłogi naświetli i okien dachowych, możliwość napędu elektrycznego, wszystkie urządzenia gwarantujące właściwą wentylację jak również wymianę powietrza, ogrzewanie i utrzymanie optymalnego klimatu.

 


Przykładowe typy rozwiązań ogrodów zimowych. 
 


 
Budomex Glass S.C. Renata Biernacka, Edward Biernacki; 19-500 Gołdap, Plac Zwycięstwa 10B tel., tel./fax (087) 615 22 23; www.budomex-glass.pl
Firma Oferta Realizacje Referencje Poradnik Kontakt
designed & hosted by