Oferta » Bramy »

Bramy

Bramy segmentowe to funkcjonalne i efektowne rozwiązania pośród oferty bram garażowych. Zbudowane są z segmentów o profilu zamkniętym, wykonanych ze stalowej blachy ocynkowanej. Wypełnienie stanowi natomiast trudno palna bezfreonowa pianka poliuretanowa.

 

Posiadamy bramy segmentowe, uchylne czy rolowane w szerokiej gamie kolorystycznej. Do garaży prywatnych i zbiorczych oraz budynków przemysłowych z wygodnymi systemami montowania i otwierania. Dzięki temu bez trudu dopasujesz bramę do architektury budynku oraz koloru stolarki okiennej i drzwiowej.

 

 

Znajdujące się w naszej ofercie bramy poprawiają izolację termiczną i akustyczną w budynku i pozwalają na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Modele wyposażone w automatykę ze zdalnym sterowaniem to gwarancja komfortu użytkowania, szczególnie w chłodne, deszczowe dni, kiedy nie trzeba wychodzić z samochodu, by wjechać do garażu.

 

Współpracujemy z czołowymi producentami bram garażowych, segmentowych i przemysłowych.

Budomex Glass S.C. Renata Biernacka, Edward Biernacki; 19-500 Gołdap, Plac Zwycięstwa 10B tel., tel./fax (087) 615 22 23; www.budomex-glass.pl
Firma Oferta Realizacje Referencje Poradnik Kontakt
designed & hosted by