Oferta » Drzwi »

Nasze drzwi

Drzwi zakupione w firmie Budomex Glass to indywidualne projekty dostosowane do oczekiwań naszych Klientów. Zachwycają formą, kolorem, szkleniem, są wizytówką domu. Po uzgodnieniu funkcji użytkowych, wyglądu i wyposażenia, w końcowym efekcie otrzymują Państwo idealne wejście do własnego domu, biura lub sklepu. Produkt niepodobny do innych, odpowiadający Państwa indywidualnym gustom i potrzebom, funkcjonalny i nowoczesny, podnoszący prestiż właściciela.

 

 

 

Rozwiązania:

- DRZWI WEWNĘTRZNE z drewna, materiałów drewnopochodnych, aluminum i metalu. Możesz wybierać z modeli nowoczesnych i klasycznych, jednolitych i z przeszkleniami, minimalistycznych lub ozdobnych. Dostępne są zarówno same panele, jak i panele z ościeżnicami, a oprócz drzwi uchylanych – przesuwne czy łamane. Pozwala to dopasować drzwi do charakteru domu czy mieszkania naszych klientów

 

- DRZWI ZEWNĘTRZNE, które nie tylko pozwalają podkreślić unikatowy design budynku, ale też zapewniają trwałość, komfort użytkowania i bezpieczeństwo. W naszym punkcie dostępne są drzwi panelowe i dwuskrzydłowe, drewniane, aluminiowe lub metalowe. Posiadamy modele antywłamaniowe, przeciwpożarowe czy energooszczędne, które pozwalają obniżyć rachunki za  ogrzewanie.

 

Wyposażenie:
bogaty wybór klamek, pochwytów, samozamykaczy, wkładek antywłamaniowych, wizjerów, wrzutek na listy, wypełnień aluminiowych, pakietów szybowych, okuć o podwyższonej odporności na włamania.

 

Kolory:
Bogata kolorystyka wg palety RAL

oraz w okleinach drewnopodobnych wg palety Renolit, możliwa zgodność z kolorem elewacji i okien.

 

Budomex Glass S.C. Renata Biernacka, Edward Biernacki; 19-500 Gołdap, Plac Zwycięstwa 10B tel., tel./fax (087) 615 22 23; www.budomex-glass.pl
Firma Oferta Realizacje Referencje Poradnik Kontakt
designed & hosted by